Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Великою перевагою козацької тактики і стратегії було перебування у степах. Адже в степах можливо було вправно готуватися до боротьби, і одночасно утримувати кордони недоторканними. Січ допомагала захищатися, а степи надавали можливість випасати коней та худобу, полювати на звірів і створювати свою особливу організацію військового життя. В степах складалися обставини, які дозволяли повноцінно сформувати національну військову еліту – козацтво. Козаки завжди були непереможними саме в степовій місцевості. Степ годував, захищав і допомагав козакам виживати, а отже - розвиватися.
Зараз багатьох українців, нащадків славетних козаків, турбують питання пов`язані з компенсацією вкладів Ощадбанка колишнього СРСР. А дізнатися про останні подробиці ви зможете на фінасовому порталі fnews, на сайті є спеціальна рубрика присвячена поверненню вкладів.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: