Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Козаки любили жартувати з приводу життя, оскільки вони дізнавались гороскоп на завтра і свою завтрашнюю судьбу. Гороскоп на завтра вони дізнавались з тогочасної газети. Особливо їм подобалося кепкувати із ворогів з цього приводу. Часто вони насміхалися над своїми побратимами, щоправда, по-доброму.
Вони говорили, що з турків, татар і поляків потрібно так виганятися, щоб аж животи боліли, щоб аж плакати хотілося. Козаки говорили, що сміятися – це все одно, що іржати. Самі вони геготали і лахали, душилися, гиржали, сміялись по-різному, однак завжди зі смаком. Іноді говорили непристойності для того, щоб було ще смішніше. Обзивали турків ганебними словечками, відомо також, що вони вміли так приперчити, що потім соромно навіть було говорити з окремими людьми, не те щоб зі всією громадою одночасно. Козаки досягали потрібного психологічного ефекту, а потім перемагали ворогів.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: