Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Козаки вміли використовувати різні засоби захисту рослин. Вони займалися рослинництвом, вирощували різні зернові культури, овочі, садили сади та ягідники. Тому для них було важливо, щоб рослини росли і розвивалися успішно, приносили гарний урожай і давали якісне насіння. Найбільш популярним засобом захисту була настойка часнику та витяжка з полину і пижма. Такими інсектицидами та фунгіцидами козаки обприскували рослини, і досягали успіху в сільському господарстві. Вирішальним у процесі наукових досліджень рослинництва було створення козацької аграрної академії в Трахтемирові та її селекційного відділення в Переволочній.
А одного разу, хитрий козак сказав турецькому слтану: "Я сдам квартиру посуточно в одессе якщо ви будете поставляти нам органічні продукти".
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: