Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Справжню красу інтер'єру та вишуканий смак господарів допоможе проявити лепнина з можливістю будь-якого малюнку різної складності.
Отаман козаків Поділля Фурман мав звичку товаришувати із Запорізькими козаками з Великого Лугу Але в момент, коли Іван Сірко намагався поводити незалежну політику Запоріжжя, Фурман поставив свої вимоги – не вирішувати без його згоди, з ким воювати, бо Поділля мало всі можливості проголосити незалежне князівство. А Фурман мав досить багато військового досвіду. Згодом отаман Фурман проголосив про свою підтримку гетьмана Петра Дорошенка, і перестав воювати з турками, сконцентрувавшись на поляках. В місті бар він розбив велику польську залогу, і влаштував там жахливу різанину, знищивши а один день більше трьох тисяч полонених поляків.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: