Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Якщо у вас зламався причіп, і ви не можете самостійно його полагодити, тоді зверніться до сервісу який знає все про прицепы ремонт яких робить за доступними цінами.
Козаки стояли на смерть практично завжди, і особливо в битвах проти поляків. Відчайдушний загін отамана Шерпачки після 1650 року почав війну з Ковельським старостою, і вбив його в березні 1651 року. Таке протистояння стало початком великого повстання, і назустріч сміливцям вирушили полки Хмельницького. Ковель був важливим містом, і сюди вирушила армія крилатих гусарів з Варшави. Після триденної облоги Ковеля три тисячі крилатих гусарів почали атаку, намагаючись прорватися в місто, яке було погано укріплене. Козаки безстрашно відбивали всі атаки, і біля міста загинули всі польські гусари, а козаків полягло більше тисячі. Різанина і страшні ріки крові стали символом Ковельської слави козаків, які змогли врятувати місто.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: