Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Звичайно, як і всі люди козаки також хотіли відпочивати. Вони могли організувати для себе отдых на черном море в уникальном месте і відпочивати так, як душа козацька забажає!
У Львові було козацьке земляцтво. Там існувала братська школа, яка розвивалася за допомогою козаків, їхнього фінансування. Козаки любили Львів, і пам’ятали про те, що великий князь і король Данило Романович Галицький заснував його. Земляцтво підтримувало козаків, а козаки підтримувало земляцтво. Це була нормальна, плідна співпраця, яку можна назвати справжньою підтримкою. Всі можливі способи використати на користь козаків свої зв’язки були реалізованими. Козацька правда була великим аргументом на користь земляцтва і братства. Братство могло заручитися підтримкою козаків під час утисків, особливо зі сторони Польщі та єзуїтів.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: