Адміністрація сайту вітає з Новим роком всіх добрих людей, які люблять Україну та її історію! Бажаємо козацького здоров’я, козацького довголіття, козацької наснаги та віри, козацького братерства і козацьких перемог!
Здавна козаки любили і вміли святкувати народні свята. Новий рік не завжди був для козаків традиційним зимовим святом, оскільки його святкували навесні за старим звичаєм східних слов’ян. Більшою повагою користувалися релігійні, православні
![](http://indragop.org.ua/stattifoto/pechatka-lakomskiy.png)
свята. Зараз традиції трохи змінилися, але суть козацького святкування завжди залишалася одною: зустрітися із побратимами та їхніми сім’ями, обмінятися новинами, а головне - обговорити важливі деталі та спланувати майбутню діяльн
...
Глянути далі »