Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Підказка Куди підемо?
Головна сторінка Допомогти сайту Завантаження Гетьмани та кошові Книжки про козаків Козацькі приказки Вірші про козаків Звичаї козаків Походи козаків Козацький форум Легенди Козацькі легенди Словник Козацький словник Козацькі ігри на PC Настрій під устрій Козацьке аудіо Козацька галерея Фільми про козаків Кухня козаків Козацькі випроби Чат козаків Книга згадок Написати Кошовому Додати матеріял

Січова рада:
Чи потрібно запровадити смертну кару?
Всього відповідей: 953

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Сувій однодумців


Книгобачення. Український видавничий портал.

Рідне

Наша тицялка:
Український козацький порталГоловна » 2009 » Листопад » 17 » Трохи щодо козацької ОРГАНІЗАЦІЇ...
11:43

Трохи щодо козацької ОРГАНІЗАЦІЇ...


Закони України сьогодні дозволяють 5 10 громадянам зібратися та утворити козацьку організацію, а якщо по 5 10 громадян буде в 14 областях України, то це дає право зареєструвати всеукраїнську організацію, виготовити саморобні ордени й медалі і роздавати їх, як брязкальця, депутатам різного рівня, керівникам підприємств. Багато хто розуміє, що це брязкальця, але все це негативно впливає на репутацію козацького руху. Аналіз політологів показав, що добра половина зареєстрованих Міністерством юстиції України козацьких організацій існують тільки на папері. У керівництві таких організацій знаходяться люди, які навіть в армії не служили, а одягли на себе погони полковників, генералів і маршалів. На це дивитись особливо боляче військовим людям, які знають, скільки треба працювати для свого народу, щоб отримати наступне звання, наступну зірочку. Тому в Українському Реєстровому Козацтві дуже серйозне ставлення до звань. Згідно із статутом УРК козацькі звання присвоюються тільки в залежності від раніше одержаного військового звання або згідно з посадою.

Деякі отамани не мають вищої освіти, а у своїх автобіографіях написали, що вони професори і академіки і намагаються відкривати козацькі ліцеї та вищі навчальні, наукові заклади. Чому вони будуть навчати дітей і яким шляхом, добра чи зла, вони їх можуть повести? Отамани, які це роблять, повинні знати, що для того, щоб керувати викладачами, які мають дозвіл на роботу з дітьми, професорами, кандидатами наук і організовувати навчальні заклади, треба самим, як мінімум, мати відповідну освіту та науковий ступінь.

Сьогодні український народ чекає від козацьких формувань реальної роботи по відродженню вічних цінностей, духовності і патріотизму. Нам треба вчитися відстоювати свою державність, розвивати, а не гнобити козацьку ідею. Тільки реальна робота допоможе нам повернути до козацтва повагу, якою воно користувалося за часів наших дідів.

Ми дякуємо козакам, які відновили козацьку ідею на початку отримання незалежності України, шануємо їх, користуємось їх досвідом, але ми розуміємо, що сьогодні козацтво відроджується на новому рівні історії, на скрижалях якої написані вічні слова – ПАТРІОТИЗМ. (додав vanjkos).

Автор:


Введіть скриньку:

Також може зацікавити:

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1463 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 антон • 09:42, 21.12.2009 [Матеріал]
так дійсно дуже багато різних органезацій яки називають себе козаками але не роблять ні чого щоб відродити украінське козацтво
avatar
Пошук

Ваш сховок
Привіт, Мандрівник!Пcевдо:
Пароль:


Чим зайнятись?
Реєстрація
Реєстрація на сайті

Останнє з ради

1. Характеристика козак...

2. Вірш про КОЗАКІВ, ко...

3. МІСТА

4. Наш спеціалізований ...

5. ЧИ СПРАВДІ МОЖНА ЗАР...


Народне слово:
Московські чернетки

Грецькі вісточки

Османський ярмарок

Персоналії:
Отаман Вишневецький
Дмитро Вишневецький
Северин Наливайко біографія
Северин Наливайко
історія Самійшла Кішки
Самійло
Кішка
Петро Сагайдачний
Петро Конашевич
біографія Івана Богуна
Іван
Богун
Оповідь про Івана Мазепу
Іван Мазепа
розповідь про Івана Сірка
Іван
Сірко
мова про Івана Виговського
Іван
Виговський
Зображення Палія
Семен
Палій
розповідь про діяння Полуботка
Павло
Полуботок
Картинка Розумовського
Кирило
Розумовський
Дорошенко гетьман
Петро
Дорошенко
Богдан Зиновій Хмельницький
Богдан
Хмельницький
Іван Скоропадський
Іван
Скороп...
пилип орлик та конституція
Пилип
Орлик
Юрій Хмельницький
Юрій
Хмельни...

Статистика


Всього онлайн: 1
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 0

Сьогодні були:
Мапа сайту
I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!