Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Підказка Куди підемо?
Головна сторінка Допомогти сайту Завантаження Гетьмани та кошові Книжки про козаків Козацькі приказки Вірші про козаків Звичаї козаків Походи козаків Козацький форум Легенди Козацькі легенди Словник Козацький словник Козацькі ігри на PC Настрій під устрій Козацьке аудіо Козацька галерея Фільми про козаків Кухня козаків Козацькі випроби Чат козаків Книга згадок Написати Кошовому Додати матеріял

Січова рада:
Хто такі козаки?
Всього відповідей: 1161

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Сувій однодумців


Книгобачення. Український видавничий портал.

Рідне

Наша тицялка:
Український козацький порталГоловна » 2010 » Липень » 26 » Візит Патріарха Кирила: у Києві пройшов суд над активістами Свободи
21:56

Візит Патріарха Кирила: у Києві пройшов суд над активістами Свободи


Шевченківський райсуд Києва визнав акцію протесту активістів Всеукраїнського об’єднання Свобода проти візиту глави РПЦ, патріарха Кирила, організовану на Софійській площі, легальною і такою, що не заборонена судом. При цьому суд виніс усне попередження двом свободівцям, слухання щодо решти шести представників партії перенесені на завтра.

"Фактично, сьогодні ми спостерігаємо профанацію правосуддя, коли суд визнає винним громадянина, який користується своїми конституційними правами, і одночасно виносить м’яку ухвалу у вигляді усного попередження", - зазначається в офіційному повідомленні Свободи.

Як повідомляє прес-служба, суддя Шевченківського райсуду Оксана Ретьман розглянула справу стосовно Едуарда Ігольникова, який був затриманий міліцією разом з ще 7 товаришами за спробу провести театралізовану постановку Гламурні гастролі кремлівського гебіста, заведену за ст.185 ч.1 (порушення правил проведення масових акцій) Кодексу про адміністративні правопорушення. Після цього вона "винесла абсурдну ухвалу: визнаючи, що акція була легальною і не забороненою судом, визнала "свободівців" винними і винесла усне попередження", - підкреслюється в повідомленні.

У свою чергу представник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві повідомив, що суд виніс попередження двом прибічникам Свободи за порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних маршів і демонстрацій.

За його словами, станом на 20:00 суд ухвалив рішення перенести слухання щодо інших 6 представників партії на 16:00 27 липня.

Усіх шість представників Свободи відпустили під розписку і зобов’язали прибути у вівторок на засідання суду.

Як повідомлялося, сьогодні, 26 липня, близько 9:30 представники МВС затримали вісім членів ВО Свобода, які намагалися провести театралізовану постановку на Володимирському проїзді. Акція була легальною: повідомлення про проведення акції зареєстроване Київською міською державною адміністрацією за N 28363, повідомили у Свободі. Проте були затримані заступник голови київської Свободи Руслан Андрейко, керівники Печерської районної організації Олександр Аронець, Подільської райорганізації Валентин Лунейко, Оболонської райорганізації Вадим Кудовбенко, а також члени організації Михайло Кублій, Едуард Ігольников, Вадим Фещенко та Євген Коваленко.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна, Українські новини
Автор: kr@vchenko


Введіть скриньку:

Також може зацікавити:

Переглядів: 1302 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1 kr@vchenko • 21:57, 26.07.2010
Вибачте,але подібні акції не криють в собі нічого кримінального...І ця стаття тільки показує заанглажованість української судової системи!
avatar
2 sergiy • 20:36, 26.09.2010
Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!
http://tyl.at.ua/
avatar
Пошук

Ваш сховок
Привіт, Мандрівник!Пcевдо:
Пароль:


Чим зайнятись?
Реєстрація
Реєстрація на сайті

Останнє з ради

1. Характеристика козак...

2. Вірш про КОЗАКІВ, ко...

3. МІСТА

4. Наш спеціалізований ...

5. ЧИ СПРАВДІ МОЖНА ЗАР...


Народне слово:
Московські чернетки

Грецькі вісточки

Османський ярмарок

Персоналії:
Отаман Вишневецький
Дмитро Вишневецький
Северин Наливайко біографія
Северин Наливайко
історія Самійшла Кішки
Самійло
Кішка
Петро Сагайдачний
Петро Конашевич
біографія Івана Богуна
Іван
Богун
Оповідь про Івана Мазепу
Іван Мазепа
розповідь про Івана Сірка
Іван
Сірко
мова про Івана Виговського
Іван
Виговський
Зображення Палія
Семен
Палій
розповідь про діяння Полуботка
Павло
Полуботок
Картинка Розумовського
Кирило
Розумовський
Дорошенко гетьман
Петро
Дорошенко
Богдан Зиновій Хмельницький
Богдан
Хмельницький
Іван Скоропадський
Іван
Скороп...
пилип орлик та конституція
Пилип
Орлик
Юрій Хмельницький
Юрій
Хмельни...

Статистика


Всього онлайн: 1
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 0

Сьогодні були:
Мапа сайту
I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!