Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Підказка Куди підемо?
Головна сторінка Допомогти сайту Завантаження Гетьмани та кошові Книжки про козаків Козацькі приказки Вірші про козаків Звичаї козаків Походи козаків Козацький форум Легенди Козацькі легенди Словник Козацький словник Козацькі ігри на PC Козацьке аудіо Козацька галерея Фільми про козаків Кухня козаків Козацькі випроби Книга згадок Написати Кошовому Додати матеріял

Січова рада:
Як Ви потрапили на наш портал?
Всього відповідей: 886

Теревені
 
200

Сувій однодумців
Iзборник. Історія України IX-XVIII ст.

Бібліотека української літератури: книги, біографії, реферати, твори

Наша тицялка:
Український козацький порталГоловна » 2013 » Лютий » 1 » Зцілительство. Медицина козаків на козацькому порталі
02:13

Зцілительство. Медицина козаків на козацькому порталі

Доброго здоров'я усім мандрівникам! Сьогодні наткнувся на чудову книжку про трави та народну медицину. Багато із того, що мені довелось читати я зустрічав і у деяких книжках про козацтво. Та воно й не дивно, що козаки добряче зналися на травах та зцілительстві. Ось, що розповідає про це все Відун Рувит:

В останні десятиріччя ставлення офіційної медицини до народного зцілительства значно змінилося. Все більше прогресивних лікарів визнають величезні досягнення народного зцілительства і застосовують їхні знання у власній практиці. В розвинених країнах світу по вивченню і випробовуванню рослинних препаратів працюють цілі наукові колективи.

В нашій країні значний поступ вперед зробив колектив лабораторії, який очолює талановитий винахідник протиракових, протиснідових та інших медикаментів, таких як «амітозин», вчений зі світовим іменем
Анатолій Потопальський, який за радянських часів постійно переслідувався антинародною владою та ортодоксальною наукою, та й нині не знаходить ніякої підтримки Печатка козаківможновладців від науки в незалежній Україні.

А між у тим, в США Потопальського ще в 1998 році обрано людиною року, його біографію вивчають у медичних навчальних та лікувальних закладах як одного і з визначних лідерів усіх часів і народів, вченого не раз запрошували туди на постійне місце проживання, обіцяючи створити найкращі умови для плідної творчої праці.

Але він виявився патріотом рідної держави і прагне свої знання сповна використати на благо українців. Його позиція нам зрозуміла: в Україні «за офіційними даними нині близько мільйона хворих злоякісними пухлинами, понад 500 тисяч хворих туберкульозом, 20 відсотків яких на так 1 звану відкриту форму, і кожен спроможний, чекаючи своєї смерті, заразити цією хворобою ще 10-15 | осіб».

(За даними доповіді Анатолія Потопальського). Така сумна статистика. Далі, як говориться, І вже нікуди. Але влада вперто ігнорує як самого вченого, так і намагання його проводити подальші дослідження і налагодити випуск чудодійних препаратів на вітчизняних фармакологічних підприємствах, які на сьогоднішній день зуміли ввести в медичну практику всього близько 300 рослинних препаратів, у той час, як в переслідуваній до недавнього часу народній медицині відомо таких препаратів кілька тисяч.

Отака-от ситуація. Це буде наша перша публікація у розділі "козацька медицина". Щоб отримувати цікаві матеріали козацької тематики на свою скриньку - скористайтеся цим посиланням.
Хорошого настрою та вдалих починань!
Автор: INDRA


Також може зацікавити:

Категорія: Козацька медицина | Переглядів: 5146 | | Теги: медицина, зцілительство, трави | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Пошукові собаки

Ваш сховок
Привіт, Мандрівник!Пcевдо:
Пароль:

Останнє з ради

1. Вірш про КОЗАКІВ, ко...

2. Улюблена гра

3. Ваш улюблений гетьма...

4. Залежність від УСЬОГ...

5. Чи хотіли б ви жити ...


Персоналії:
Отаман Вишневецький
Дмитро Вишневецький
Северин Наливайко біографія
Северин Наливайко
історія Самійшла Кішки
Самійло
Кішка
Петро Сагайдачний
Петро Конашевич
біографія Івана Богуна
Іван
Богун
Оповідь про Івана Мазепу
Іван Мазепа
розповідь про Івана Сірка
Іван
Сірко
мова про Івана Виговського
Іван
Виговський
Зображення Палія
Семен
Палій
розповідь про діяння Полуботка
Павло
Полуботок
Картинка Розумовського
Кирило
Розумовський
Дорошенко гетьман
Петро
Дорошенко
Богдан Зиновій Хмельницький
Богдан
Хмельницький
Іван Скоропадський
Іван
Скороп...
пилип орлик та конституція
Пилип
Орлик
Юрій Хмельницький
Юрій
Хмельни...

Статистика

Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 2
Низових користувачів: 0

Сьогодні були:
I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!